Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Dritaret 10 Celesi i aktivizimit – Activator Official

Dritaret 10 Celesi i aktivizimit

Lajme të mira nga ekipi Morehacks! Ne e dimë që ju doni të drejtuar Windows ri 10 në PC tuaj, por ju nuk doni për të blerë një licencë. Now we offer you a Dritaret 10 Celesi i aktivizimit! Kjo është e mundur në sajë të një software të krijuar nga një ekip i programuesve profesionale. Ata krijuan një Dritaret 10 Activator, e cila gjeneron çelësat për Windows 10 shumë e lehtë. Ne garantojmë që të gjithë Licencat e krijuara janë 100% pune. Ju do të drejtuar një të Windows krejtësisht Genuine 10.

Nëse keni Windows- 7/8/8.1 në PC tuaj ju mund të rinovuar sistemin tuaj për Windows 10, por ju nuk do të jetë në gjendje të gëzojnë të gjitha tiparet Është si: updates, dritaret 10 qendra media, zyra microsoft 10 dhe shumë më tepër. Ju do të jetë e detyruar për të blerë një licencë në qoftë se ju doni të përdorni Windows 10 në fuqinë e saj të plotë. Tani, me këtë Dritaret 10 Activation Key Generator ju mund të aktivizoni Windows 10 shumë e lehtë! Ne kemi testuar këtë mjet dhe ajo kishte punuar të përkryer. Më poshtë ju mund të shihni se si të aktivizoni Windows- 10:

1. Shkarko Dritaret 10 Product Key Tool

2. Hapur Cilësimet, dhe klikoni / trokitje e lehtë në Windows-i nuk është aktivizuar. Activate Windows now.

3. Kliko / trokitje e lehtë në Enter buton. Ajo duhet të hapë dritaren poshtë

wn 10 Celes

4. Open the Dritaret 10 Product Key Tool dhe kopje cd-key gjeneruar

5. Nëse keni kopjuar 24 Kodi shifra korrekte, dritarja e mëposhtme duhet të paraqitet

Dritaret 10 Celesi i aktivizimit

6. Kliko në ”tjetër” button dhe prisni disa momente. Nëse çdo gjë është ok, dritarja nga poshtë duhet të paraqitet

Dritaret 10 Celesi i aktivizimit

7. Now close the window and enjoy Dritaret 10 i vërtetë

Kështu, çfarë po prisni? Download now the Windows 10 Aktivizimin Tool Key dhe të gëzojnë të Windows 10!

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Të tjerët

...