Hack Алатки

Ние создаваме хакове за игри,Хитрини Алатки,Обучувач Алатки

Windows 10 Клуч за активирање – Службен Activator

Windows 10 Клуч за активирање

Добри вести од тимот Morehacks! Знаеме дека сакате да работат со новиот Windows 10 на вашиот компјутер, но не сакаат да се купи лиценца. Сега ние ќе ти предложи Windows 10 Клуч за активирање! Ова е можно благодарение на софтвер креиран од страна на тим на професионални програмери. Тие создадоа Windows 10 Активатор, која генерира клучеви за Windows 10 многу лесно. Ние гарантираме дека сите лиценци генерираните 100% работа. Ќе работат сосема Оригинален Windows 10.

Ако имате Windows 7/8/8.1 на вашиот компјутер можете да го надградите вашиот систем на Windows 10, Но, вие не ќе можат да уживаат во сето тоа е функции како: надградби, прозорци 10 медиа центар, Microsoft Office 10 и многу повеќе. Ќе бидат принудени да се купи лиценца ако сакате да го користите на Windows 10 во својот полн енергија. Сега, со ова Windows 10 Активирање Клучни Генератор можете да го активирате Windows 10 многу лесно! Имаме тестирани оваа алатка, и тоа го работеше совршено. Подолу можете да видите како да ја активирате на Windows 10:

1. Преземете ја Windows 10 Клуч за производ алатката

2. Отворена Подесувања, и кликнете / допрете на Windows не е активирана. Активирајте Windows сега.

3. Кликнете / допрете на внесете клучни копче. Тоа треба да го отвори прозорецот подолу

wn 10 клуч

4. Отворете го Windows 10 Клуч за производ алатката и копија на CD-клуч генерирана

5. Ако сте ископирани 24 бројки код правилно, прозорецот подолу треба да се појави

Windows 10 Клуч за активирање

6. Кликнете на ”Следна” копчето и почекајте неколку моменти. Ако се е во ред, прозорецот од подолу треба да се појави

Windows 10 Клуч за активирање

7. Сега го затворите прозорецот и да уживаат во Windows 10 Оригинален

Значи, што чекаш? Преземете сега на Windows 10 Активирање клучна алатка и да уживате во Windows 10!

 

 

 

Download-копче-портокалова

 

website security
Категории: Други, пак,

...