Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

TwoDots Hack Tool

TwoDots Hack Tool

 

TwoDots është një lojë për iOS dhe Android pajisjet. Nëse ju doni të kollë e thatë this game we have good new for you.Today we relased TwoDots Hack Tool.

TwoDots Hack Tool është i shpejtë dhe shumë e lehtë për të use.All ju duhet të bëni është që të Shkarko and run the kollë e thatë , zgjidhni platformën tuaj dhe zgjidhni sasinë e dëshiruar të jetës ekstra dhe lëviz shtesë ju need.Then lidheni ju pajisjes me PC nëpërmjet kabllit usb dhe klikoni butonin Fillimi. When you see completed disconnect and reboot you device.Now run the game and enjoy. TwoDots Hack Tool është testuar dhe është gjetur duke punuar në të gjitha iOS dhe pajisjet Android. Ju nuk duhet jailbreak ose Root për të përdorur këtë hac dhe është përditësuar automatikisht. Ju mund të shkarkoni TwoDots Hack Tool poshtë nga butonin download.

 

Udhëzime:

 1. Shkarko
 2. Drejtuar hack
 3. Zgjidh platformën tuaj(iOS ose Android)
 4. Lidhu pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB kabllo
 5. Zgjidh Features Hack
 6. Kliko butonin Start
 7. Disconnect dhe reboot pajisje
 8. Run të lojës dhe të gëzojnë

 

Features:

 • Shto Pafund jetën shtesë
 • Shto Pafund lëviz Extra
 • Nuk ka nevojë Jailbreak ose Root
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...