Hack Алатки

Ние создаваме хакове за игри,Хитрини Алатки,Обучувач Алатки

TwoDots Hack алатката

TwoDots Hack алатката

 

TwoDots е игра за IOS и Андроид уреди. Ако сакате да hack this game we have good new for you.Today we relased TwoDots Hack алатката.

TwoDots Hack алатката е брз и многу лесен за use.All што треба да направите е да се преземање and run the hack , изберете ја вашата платформа и изберете саканиот износ на екстра живее и екстра потези need.Then поврзете сте уред со компјутерот преку USB кабел и кликнете на Start копчето. When you see completed disconnect and reboot you device.Now run the game and enjoy. TwoDots Hack алатката е тестиран и беше пронајден работи на сите IOS и Андроид уреди. Можете не треба да jailbreak-от или корен да го користите овој ХАЦ и автоматски се ажурира. Може да го симнете TwoDots Hack алатката подолу од копчето Преземи.

 

Упатство:

 1. Преземи
 2. Стартувај пробие
 3. Изберете ја вашата платформа(iOS или Андроид)
 4. Поврзете го Вашиот уред со компјутерот преку USB кабел
 5. Изберете Hack карактеристики
 6. Кликнете на копчето Start
 7. Исклучете го уредот и рестартирање
 8. Стартувај играта и да уживаат

 

Карактеристики:

 • Додавање на неограничен екстра животи
 • Додавање на неограничен Екстра движи
 • Нема потреба jailbreak-от или корен
 • Брз и лесен за користење

 

 

 

Download-копче-портокалова

 

website security
Категории: Андроид / iOS Hacks

...