Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Timberman Hack Cheats

Timberman Hack Cheats

 

Timberman është një lojë të re shumë të luajtur për iOS dhe Android pajisjet. Loja është si zogu flappy , shumë njerëz luajnë këtë lojë dhe të përpiqemi të mundë Highscore . Nëse doni Flori ose në qoftë se ju doni të zhbllokuar të gjitha timberman we have good news for you.Now you can do all this with Timberman Hack Cheats.

Timberman Hack Cheats është e shpejtë dhe shumë e lehtë për të use.You mund të shtoni Unlimited Gold ose Hape All Timberman në vetëm pak minuta me vetëm disa clicks.All që ju duhet është një kabëll usb . Shkarko dhe drejtuar mjet hack , zgjidhni PLATFROM tuaj( iOS ose Android) dhe klikoni lidheni button.After lidheni zgjidhni Anti Ban dhe përdorimit prokurë. Tani të hyjë sasinë e arit që ju duhet dhe zgjidhni zhbllokuar të gjithë timberman nëse doni. Pastaj vetëm klikoni Hack! buton dhe të presin. Pas përfunduar shkëputje pajisjen tuaj dhe reboot . Tani të drejtuar Timberman and you will see the game is now hacked. Timberman Hack Cheats është testuar dhe të punojnë për të gjitha iOS dhe pajisjet Android. Ky mjet hack është përditësuar automatikisht nga morehacks.net çdo herë është e nevojshme. Ju nuk ka Jailbreak nevojë ose Root to use this cheat. Timberman Hack Cheats mund të jetë shkarko nga Download butonin më poshtë.

 

Udhëzime:

 1. Shkarko
 2. Run
 3. Zgjidh platformën tuaj( iOS / Android)
 4. Lidhu pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB
 5. Kliko butonin Connect
 6. Zgjidhni Hack Karakteristika
 7. Kliko Hack! buton
 8. Pas shkëputje kompletuar dhe pajisje reboot
 9. Run lojë dhe Enjoy

 

Features:

 • Shto Gold Pafund
 • Hape All Timberman
 • Anti-Ban
 • Prokurë
 • Nuk ka nevojë Jailbreak ose Root
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur
 • Të lirë të Shkarko

 

 

 

download-button-portokalli

 

 

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...