Hack Алатки

Ние создаваме хакове за игри,Хитрини Алатки,Обучувач Алатки

Timberman Hack Хитрини

Timberman Hack Хитрини

 

Timberman е нова многу одигра натпревар за IOS и Андроид уреди. Играта е како flappy птицата , многу луѓе ја играат оваа игра и обидете се да го победи Најдобаррезултат . Ако сакате Злато или ако сакате да отклучите сите timberman we have good news for you.Now you can do all this with Timberman Hack Хитрини.

Timberman Hack Хитрини е брз и многу лесен за да додадете use.You Неограничен број на злато или отклучите сите Timberman во само неколку минути со само неколку clicks.All што ви треба е USB кабел . Превземи и да ја стартувате hack алатка , изберете вашиот platfrom( iOS или Андроид) и кликнете поврзете button.After поврзете изберете Анти Бан и користење на прокси. Сега внесете го износот на злато ви треба и одберете Unlock сите timberman ако сакате. Потоа едноставно кликнете на Hack! копчето и да чекаат. Откако заврши исклучете го уредот и рестартирање . Сега работи Timberman and you will see the game is now hacked. Timberman Hack Хитрини е тестиран и работа за сите iOS и Android уреди. Ова пробие алатка автоматски се ажурира од страна на morehacks.net секој пат кога е потребно. Можете Нема потреба jailbreak-от или корен to use this cheat. Timberman Hack Хитрини можат да бидат отфрлени од Преземи копчето подолу.

 

Упатство:

 1. Преземи
 2. Стартувај
 3. Изберете ја вашата платформа( iOS / Андроид)
 4. Поврзете го Вашиот уред со компјутерот преку USB
 5. Кликнете на копчето Поврзи
 6. Изберете пробие карактеристики
 7. Кликнете Hack! копче
 8. Откако заврши исклучете го уредот се рестартира
 9. Стартувај играта и да уживаат

 

Карактеристики:

 • Додавање на неограничен злато
 • Отклучите сите Timberman
 • Анти-Бан
 • Прокси
 • Нема потреба jailbreak-от или корен
 • Брз и лесен за користење
 • Бесплатни за симнување

 

 

 

Download-копче-портокалова

 

 

 

website security
Категории: Андроид / iOS Hacks

...