Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Froni Rush Hack Tool

Froni Rush Hack Tool

 

 

Froni Rush është një lojë awesome në dispozicion për Facebook, iOS dhe Android.Kjo lojë është luajtur nga shumë njerëz dhe është shumë popular.If ju duhet më shumë Gurë Kristali , Ushqim apo Gold ne kemi lajme të mira për you.Today ne zhvilluar një të ri mjet hack.

Froni Rush Hack Tool është një nga mjetet më të mira krijuar nga tonë ekip.Me këtë ju mund të shtoni pakufizuar Gurë Kristali , Ushqim apo Gold në vetëm pak minuta me vetëm disa clicks.Is shumë të lehtë për t'u përdorur it.You Vetëm duhet të shkarkoni dhe run.Then zgjidhni platformën tuaj ( Facebook , iOS ose Android) dhe shkruani email tuaj vetëm nëse ju përdorni për facebook.If ju përdorni Froni Rush Hack Tool për android apo iOS vetëm lidhni pajisjen tuaj me PC dhe klikoni lidheni button.Then zgjidhni sasinë e dëshiruar të resoureces ju duhet dhe klikoni Shto butonin Cheats.Nuk harroi të zgjedhur prokurë dhe të sigurt mode.And nëse keni nevojë të zgjidhni Ndërtesën e Shpejtë dhe të dyfishta DMG.This mashtrojnë mjet është 100 % undetectable dhe të sigurt në qoftë se ju përdorni Proxy dhe Safe Mode.We përditësimin këtë mjet hack automatikisht çdo herë që është e needed.You mund të shkarkoni Froni Rush Hack Tool poshtë.

Udhëzime:

 1. Shkarko dhe Run Froni Rush Hack Tool.exe
 2. Zgjidh platformën tuaj( Facebook,iOS,Android)
 3. Në qoftë se ju përdorni për të hyrë në Facebook email.
 4. Në qoftë se ju përdorni për iOS / Android lidheni pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB
 5. Kliko Connect Button
 6. Zgjidh Shuma e Gurë Kristali,Ushqimi dhe Gold ju duhet
 7. Për të qenë 100 % undetectable Zgjidh Përdorimi Proxy dhe Safe Mode
 8. Kliko “Shto Cheats” buton

Features:

 • Gurë Kristali Pafund
 • Ushqimi Unlimited
 • Gold Unlimited
 • Përdorimi Proxy
 • Safe Mode
 • Ndërtimi i shpejtë
 • Dyfishtë MG
 • Përditësuar automatikisht

 

 

 

download-button-portokalli

 

 

 

 

Froni Rush Hack Tool

 

 

 

website security

Lini një Përgjigju

Ju duhet të jetë i loguar për të postuar një koment.

...