Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Teen Patti Indian Poker Hack Tool pakufizuar Chips

Teen Patti Indian Poker Hack Tool pakufizuar Chips

 

 

Teen Patti Indian Poker është një lojë e poker për Android, iOS dhe Facebook. Loja është shumë interesante por patate të skuqura si të zakonshme janë një problem. Ju u zhvillua nga patate të skuqura dhe ju nuk mund të luajë? Pas një jave punë, Ekipi ynë ka krijuar një mashtrojnë mjet për këtë lojë të këndshme.
Teen Patti Indian Poker Hack Tool pakufizuar Chips a është mjet hack shumë e lehtë për t'u përdorur. Ju mund të përdorni atë për iOS, Android apo Facebook. Vetëm të zgjidhni platformën tuaj nga mjet hack , lidhë pajisjen tuaj dhe zgjidhni sasinë e dëshiruar të patate të skuqura ju need.Then klikoni Add / Hack dhe të gëzojnë ;). Me këtë mjet që ju mund të shtoni patate të skuqura pakufizuar dhe paratë në vetëm disa minuta me vetëm disa klikime. Në qoftë se ju përdorni këtë hack për Android ose iOS , Jailbreak ose Root nuk kërkohet.

 

Udhëzime:

 1. Shkarko Teen Patti Hack Tool.exe
 2. Instalo dhe Run
 3. Seleect platformën tuaj (në qoftë se ju përdorni për facebook zgjidhni PC të drejtuar lojë dhe klikoni Lidhu)
 4. Zgjidh karakteristika Hack
 5. Kliko Add / Hack
 6. Have Fun

Features:

 • Paratë e Pafund
 • Unlimied Patate të skuqura
 • Shfaq Cards

 

 

 

download-button-portokalli

 

 

Më poshtë është një video për të provuar se punon.

 

 

website security

15 Përgjigjet

 1. Johnny C. thotë:
  Thanks.Add me 99999 Patate të skuqura
 2. Benjamin thotë:
  punë !!!!!!!!
 3. Johnny Online thotë:
  Worked for me . Added me 9999 moneys thx
 4. Andreea thotë:
  thanks very much
 5. Miller thotë:
  good work team .another working hack tool
 6. yyyrrrt thotë:
  thanks.workk for me
 7. Jull Amson thotë:
  big like for this work !!! good for me…!! thank you!!!
 8. honey thotë:
  Thanks
 9. Yogesh Jadhav thotë:
  Add in my accont chips 999999999
 10. jaysukh patel thotë:
  999999999 chips
 11. sahil thotë:
  punë
 12. Ashok Manghnani thotë:
  Great
 13. sagar thotë:
  work

Lini një Përgjigju

Ju duhet të jetë i loguar për të postuar një koment.

...