Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

My Talking Angela Hack

My Talking Angela Hack

Dy ditë më parë Morehacks Ekipi i hakerëve ka vendosur për të bërë një mjet hack për këtë lojë për Android / iOS. Sot ekipi ynë ka përfunduar My Talking Angela Hack dhe ne të japë atë për ju krejtësisht falas. Siç e dini ne kemi krijuar vetëm hacks falas të cilat nuk keni nevojë sondazhe apo fjalëkalimet. Vetëm shkarko, instaluar dhe të gëzojnë mjet tonë hack. Pra, nëse ju doni të kollitem në lojë My Talking Angela ju jeni në vendin e duhur.

Me My Talking Angela Hack ju mund të shtoni sasi të pakufizuar të monedhave dhe karo për lojë tuaj shumë të lehtë. Për të kanë të gjithë këtë karakteristika të pakufizuar ju vetëm duhet të shkarkoni dhe instaloni hack. Ju mund të zgjidhni çdo shumë që ju dëshironi, mjet jonë hack do të ju jap 100 % çdo gjë që ju dëshironi. Pasi keni hyrë shumat mos harroni për të aktivizuar sistemet Proxy dhe Safe Guard Mbrojtjes. Këto janë siguria më e fortë përmban një kollë e thatë mund të ketë, kështu që ju nuk do të keni ndonjë problem pas duke përdorur tonë My Talking Angela Hack. Nëse ju doni të dhuron Angela rrobat më të shtrenjta dhe haircuts më në modë, ju vetëm duhet të përdorni mjet tonë hack. Në vetëm pak çaste, me vetëm disa klikime ju do të jetë në gjendje për të blerë çdo gjë që ju dëshironi. Ju do të bëni të gjithë miqtë tuaj xheloz dhe të gjithë ata do të admiroj Angela tuaj. Ju mund të shkarkoni ime duke folur Angela Hack nga butonin më poshtë. Ky hack nuk kërkojnë rrënjë apo jailbreak për të kandiduar. Gëzojnë!

Udhëzime:

 1. Shkarko My Talking Angela Hack
 2. Instalo dhe drejtuar hack
 3. Lidhu pajisjen tuaj në PC
 4. Zgjidh platformën tuaj
 5. Vendos shumën e monedhave dhe karo ju dëshironi të shtoni
 6. Të aktivizuar sistemet e sigurisë
 7. Kliko butonin Start dhe të presin një moment pak
 8. Shkëputje dhe reboot pajisjen tuaj
 9. Gëzojnë!

Features:

 • Monedha e Pafund
 • Diamante Pafund
 • 100 % i sigurt
 • Lirë për të shkarkuar
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur
 • Nuk kërkojnë rrënjë apo jailbreak për të kandiduar

Provë:

My Talking Angela Hack

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...