Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Supernauts Hack Cheat Unlimited Gems

Supernauts Hack Cheat Unlimited Gems

 

Supernauts është një lojë awesome për iOS dhe Android pajisjet. Nëse ju kërkoni për një mënyrë për të kollë e thatë this game we have good news for you. Supernauts Hack Cheat Unlimited Gems është këtu

Me Supernauts Hack Cheat Unlimited Gurë Kristali që ju mund të shtoni Monedha pakufizuar dhe Gurë Kristali Pafund në vetëm pak minuta me vetëm disa clicks.This hack është i shpejtë dhe i lehtë për t'u përdorur. Ju duhet të shkarkoni hack , drejtuar dhe zgjidhni platformën tuaj ( iOS ose Android) . Tani lidheni pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB kabllo dhe klikoni Connect button.When ju shoh të lidhur ju mund të filloni të zgjidhni tiparet e këtij hack. Ju mund të zgjidhni monedha pakufizuar , Gurë Kristali pakufizuar ose për të zhbllokuar të gjitha Items. Pastaj klikoni butonin Nis Hack dhe të presim që të jetë completed.After është përfunduar shkëputje pajisjen tuaj dhe reboot. Then run the game and your done. Supernauts është hacked tani . Supernauts Hack Cheat Unlimited Gems është testuar dhe të punojnë për të gjitha iOS dhe pajisjet Android. Nuk ka nevojë për jailbreak apo rrënjë të përdorin atë . The hack is 100 % undetectable dhe të sigurt, përdorin script Anti-ban dhe Proxy . Është përditësuar automatikisht nga ekipi ynë çdo herë është e nevojshme. Ju mund të shkarkoni hack nga below.Just klikoni Shkarko butonin. Have fun

 

Udhëzime:

 1. Shkarko kollë e thatë
 2. Instalo dhe Run
 3. Zgjidh platformën tuaj( iOS / Android)
 4. Lidhu pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB kabllo
 5. Kliko butonin Connect
 6. Zgjidh Shuma e Gurë Kristali dhe Coins
 7. Kliko Start Hack
 8. Disconnect dhe reboot pajisje
 9. Run lojë dhe Enjoy

 

Features:

 • Gurë Kristali Pafund
 • Monedha e Pafund
 • Hape Gjitha Gjërat
 • Nuk ka nevojë Jailbreak ose Root
 • 100 % undetectable
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...