Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Pranvera Ninja Vota Hack

Pranvera Ninja Vota Hack

I mirëpritur! Morehacks Ekipi ka marrë shumë kërkesa për një mjet hack për lojë Pranvera Ninja. Ky është fenomen i ri në lojrave celular. Shumë lojtarë janë duke thënë se kjo lojë është edhe më e vështirë sesa legjendar Flappy Bird. Ne jemi të njohur si rrjet së thatë të mirë dhe ne nuk mund të le të përdoruesit tanë të konsumojnë nervat e tyre me këtë lojë. We created this Pranvera Ninja Vota Hack për të gjithë që dëshiron të ketë një Highscore madhe se sa miq të tjerë. 😉 Everyone will envy you if you use this tool.

Spring Ninja is a simple addictive endless game in which you take control of a ninja who can only jump with the help of springs. The main goal of the game is to jump from one platform to another and go as far as possible. Më të gjatë ju shkoni, më e madhe rezultati është. Por në qoftë se ju përdorni mjet tonë hack ju mund të keni çdo rezultat që ju dëshironi në mes 1 dhe 99999999999. Me vetëm disa klikime ju mund të ndryshojë rezultatin tuaj më të mirë dhe të tregojnë rezultatin e ri për të gjithë miqtë tuaj. Të gjithë ju duhet të bëni është për të lidhur pajisjen tuaj me PC, zgjidhni platformën tuaj (Android / iOS) dhe klikoni butonin Connect. Hapi i dytë është për të hyrë në rezultatin që ju dëshironi që të ketë. Më në fund klikoni butonin Start dhe prisni disa momente. Në më pak se një minutë mjet tonë do të gjeni fotografi lojë dhe do të modifikojë Highscore tuaj. Tonë Pranvera Ninja Vota Hack nuk kërkojnë ndonjë të instaluar në kompjuterin tuaj. Vetëm të shkarkoni dhe të përdorni. Kur ju klikoni butonin Start sistemet Proxy dhe Anti Ban do të aktivizohet automatikisht. Këto sisteme të garantojë një proces të sigurt hack. Kështu, në qoftë se ju dëshironi të keni rezultatin më të madh, vetëm shkarkoni dhe të përdorni mjet tonë. Gëzojnë!

Udhëzime:

 1. Shkarko Pranvera Ninja Vota Hack
 2. Lidhu pajisjen tuaj në PC
 3. Kliko butonin Connect
 4. Shkruani rezultatin që ju dëshironi që të ketë
 5. Kliko butonin Start dhe prisni disa momente
 6. Shkëputje pajisjen dhe filloni të lojës
 7. Gëzojnë!

Features:

 • Highscore hack
 • 100% i sigurt
 • Nuk kërkojnë rrënjë ose jailbreak
 • Nuk kërkojnë të instaluar në PC
 • Shumë e lehtë për t'u përdorur
Më poshtë ju mund të shihni një provë të thjeshtë:
Pranvera Ninja Vota Hack

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...