Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Shpirti Gurë Hack Pafund Gold dhe Gurë Kristali

Shpirti Gurë Hack Pafund Gold dhe Gurë Kristali

 

Gurë shpirt është një lojë për iOS dhe Android pajisjet. Nëse ju kërkoni një mjet hack për këtë lojë ne kemi lajme të mira për ju. Spirit Stones Hack Unlimited Gold and Gems is here.

Me Shpirti Gurë Hack Pafund Gold dhe Gurë Kristali ju mund të shtoni pakufizuar flori , gems , Wines and Heart në vetëm pak minuta me vetëm disa clicks.All ju duhet të bëni është që të shkarkoni dhe të drejtuar hack , lidheni pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB kabllo .Pastaj zgjidhni platformën tuaj( iOS / Android) dhe klikoni zbuluar ikonën e pajisjes. Zgjidh sasinë e resoureces ju duhet dhe klikoni Patch lojë button.Wait që do të përfunduara , shkëputje dhe reboot ju pajisjes. Tani të drejtuar Shpirti Gurë dhe Enjoy. Ky mjet hack është testuar dhe të punojnë për të gjithë IOS dhe pajisje android dhe ju nuk duhet jailbreak ose Root për të përdorur . Është përditësuar automatikisht dhe mund të shkarkohen nga poshtë.

 

Udhëzime:

 1. Shkarko kollë e thatë
 2. Run
 3. Lidhu ju pajisjes me PC nëpërmjet USB
 4. Zgjidh platformën tuaj
 5. Kliko Lidhu
 6. Zgjidh karakteristika Hack
 7. Kliko Patch lojë

 

Features:

 • Gurë Kristali Pafund
 • Gold Unlimited
 • Zemra Unlimited
 • Verërat e Pafund
 • Nuk ka nevojë për jailbreak apo rrënjë
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...