Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Sims 4 Shkarkim për Mac dhe PC

 

Sims 4 Shkarkim për Mac dhe PC

 

Sims 4 është një nga lojërat më të mira në 2014. Nëse ju kërkoni të lojës për të shkarkuar FALAS për ju PC apo MAC atëherë ne kemi disa lajme të mira për ju. Ne vetëm të përfunduar një nga mjetet më të mira që ne punojmë prej disa ditësh. Sims 4 Shkarkim për Mac dhe PC është këtu dhe është i lirë për të shkarkuar.

Çfarë ju mund të bëni me këtë mjet? është e lehtë , Sims 4 Shkarkim për Mac dhe PC do të shkarkoni të lojës Sims 4 në PC tuaj ose Mac me vetëm disa cliks. Si është e mundur në mac? kur loja të fillojë për të shkarkuar nga serverat tanë do të shkarkoni një emulator. Kur ju instaloni lojë gjithashtu do emulator instalojë automatikisht. Pra, loja do të kandidojë për MAC si në PC. Për të përdorur Sims 4 Shkarkim për Mac dhe PC gjithë ju duhet të bëni është parë për të shkarkuar dhe instaluar. Tani të drejtuar software tonë dhe zgjidhni plafrom tuaj( PC apo MAC) . Kliko në Shkarko për PC në qoftë se keni nevojë për dritareve ose klik Shkarkim për Mac në qoftë se keni nevojë për mac. Pasi ta klikoni Shkarko do të hapë një dritare për të zgjedhur se ku për të shpëtuar installer.Now në qoftë se ju zgjidhni shkarko do të fillojë . Pas shkarkim në afat të plotë instaluesi dhe të fillojnë të instaloni lojë. Lojë e hapur dhe të gëzojnë Ltd. Është shumë e lehtë , asnjë torrent , ka plas , nuk ka cd-key. Vetëm donwload , instaluar dhe të kandidojë. Sims 4 Shkarkim për Mac dhe PC është Free për të shkarkuar dhe mund të shkarkohen nga poshtë nga butoni clickinf shkarko. Have fun

 

 

Udhëzime:

 1. Shkarko Sims 4 Shkarkim për Mac dhe PC
 2. Instalo dhe Run
 3. Kliko Shkarko
 4. Zgjidhni ku për të shpëtuar installer
 5. Instaloni lojë dhe të kandidojë
 6. Gëzojnë

Features:

 • Shkarko The Sims 4 për PC
 • Shkarko The Sims 4 për MAC
 • No torrent , ka plas , nuk ka cd-key
 • Të shpejtë dhe të lehtë
 • Të lirë të Shkarko


download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Të tjerët

...