Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

SimCity Buildlt Cheat Tool

SimCity Buildlt Cheat Tool

SimCity Buildlt Cheat Tool është i gatshëm për shkarkim. Ne krijuam këtë mjet hack për të dashuruar Sims. Kjo lojë ka ardhur për platforma të lëvizshme me SimCity Buildlt. Ju mund të gëzojnë të gjitha tiparet SimsCity në Android / iOS. Morehacks Ekipi ka krijuar një kollë e thatë për këtë lojë, sepse është më e lehtë për të luajtur SimsCity Buildlt me ​​të holla të pakufizuar dhe simeleons.

Nëse ju doni të hack SimCity Buildlt, ne kemi mjet të përsosur hack për ju! Me një ndërfaqe miqësore kjo kollë e thatë do të ju ndihmojë shtoni sasi të pakufizuar të parave dhe Simeleons të lojës tuaj. Ju së pari duhet të lidheni pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB. Pas kësaj zgjidhni platformën tuaj (Android / iOS) dhe klikoni butonin Zbuluar pajisje. Tani të hyjë shumat e parave dhe simeleons dhe aktivizimin e sistemit të sigurisë. Në fund të klikoni Hack lojë! button dhe prisni disa momente. Kur ju shoh ”I përfunduar” Mesazhi shkëputje pajisjen tuaj dhe reboot. So with just a few steps you added the amounts of money and simeleons you wanted. SimCity Buildlt Cheat Tool është 100% siguruar dhe testuar nga ekipi ynë i hakerëve. Në këtë mjet hack kemi përdorur sistemet e fundit të sigurisë. Tonë SimCity Buildlt Hack nuk kërkojnë rrënjë apo jailbreak për të kandiduar. Mjet jonë mund të shkarkohet falas nga butonin më poshtë. Gëzojnë!

Features:

 • Shto holla të pakufizuar
 • Shto simeleons pakufizuar
 • Scripts mbrojtjen e Gardës
 • 100% lirë për ta shkarkuar
 • Nuk kërkojnë rrënjët e jailbreak për të drejtuar
 • Shumë e lehtë për t'u përdorur

Udhëzime:

 1. Shkarko SimCity Buildlt Cheat Tool
 2. Lidhu pajisjen tuaj me PC me USB
 3. Zgjidhni platformën tuaj dhe klikoni Zbuluar butonin Device
 4. Shkruani shumat e parave dhe simeleons ju doni të shtoni
 5. Aktivizoni sigurinë
 6. Kliko Hack lojë! button dhe prisni disa momente
 7. Shkëputje pajisjen tuaj dhe reboot
 8. Gëzojnë!
Dëshmi SimCity Buildlt Cheat Tool:
SimCity Buildlt Cheat Tool

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...