Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Pokemon X dhe Y për PC apo MAC

Pokemon X dhe Y për PC apo MAC
Pokemon X dhe Y është një Roli Playing shumë e bukur lojë. Për fat të keq kjo lojë u lirua vetëm në 3Platformë DS, jo të gjithë mund të gëzojnë atë. Ekipi ynë has created an emulator and made this game can also be played on PC apo Mac. Është e lehtë për të luajtur Pokemon në Windows ose Mac në vetëm minuta me vetëm disa klikime ju mund të gëzojnë këtë lojë. Më poshtë është një video me udhëzime dhe provë se ajo punon në kompjuterin tuaj ose MAC.

 

Udhëzime:

 1. Download Pokemon X and Y on your PC or MAC
 2. Ekstrakt
 3. Run Nintendo 3DS Emulator.exe
 4. Pastaj klikoni Files , Hapur NDS Rom
 5. Zgjidh ROM
 6. Have Fun

 

 

 

download-button-portokalli

 

 

 

 

 

website security
Kategoritë: Të tjerët

5 Përgjigjet

 1. Nik thotë:
  Now i play pokemon on my pc.thx
 2. Andrew thotë:
  Faleminderit
 3. joh p thotë:
  Thankssss
 4. Maria thotë:
  Yes it’s work:)
 5. Francis thotë:
  God work.thx

Lini një Përgjigju

Ju duhet të jetë i loguar për të postuar një koment.

...