Hack Алатки

Ние создаваме хакове за игри,Хитрини Алатки,Обучувач Алатки

Одг X и Y за PC или Mac

Одг X и Y за PC или Mac
Одг X и Y е многу убаво играње на улоги игра. За жал оваа игра беше објавена на 3ДС платформа, не секој може да уживам. Нашиот тим has created an emulator and made this game can also be played on PC или Mac. Тоа е лесно да се игра Одг на Windows или Mac и во само неколку минути со само неколку клика може да уживаат во оваа игра. Подолу е видео со инструкции и доказ дека тоа функционира на вашиот PC или Mac.

 

Упатство:

 1. Превземи Одг X и Y на вашиот PC или Mac
 2. Екстракт
 3. Стартувај Нинтендо 3DS Emulator.exe
 4. Потоа кликнете на датотеки , Отвори nds Ром
 5. Изберете ROM
 6. Забавувајте

 

 

 

Download-копче-портокалова

 

 

 

 

 

website security
Категории: Други, пак,

5 Одговори

 1. Ник вели:
  Сега јас го играм Одг на мојот pc.thx
 2. Ендрју вели:
  Ви благодарам
 3. Joh стр вели:
  Thankssss
 4. Марија вели:
  Да тоа е работа:)
 5. Францис вели:
  Бог work.thx

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

...