Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Mussoumano lojë Hack Tool

Mussoumano lojë Hack Tool

 

Mussoumano është një lojë për iOS dhe Android devices.If ju jeni një lojtar i kësaj loje ne kemi lajme të mira për ju.Mussoumano lojë Hack Tool është këtu.

Mussoumano lojë Hack Tool është i shpejtë dhe shumë i lehtë për use.In vetëm pak minuta me vetëm disa klikime ju mund të shtoni pakufizuar Monedha dhe Emeralds . Të gjithë ju duhet të bëni është që të shkarkoni Mussoumano lojë Hack Tool dhe run.Then zgjidhni OS tuaj ( iOS ose Android) dhe lidheni pajisjen tuaj në PC nëpërmjet kabllit usb. Tani klikoni butonin Connect dhe zgjidhni sasinë e Coins nad emeralds ju need.Then klikoni hack butonin dhe prisni që të jetë done.When ju shihni përfunduar shkëputeni pajisjen tuaj dhe reboot ju pajisjes.Mussoumano lojë Hack Tool është testuar dhe e gjeti duke punuar në të gjitha iOS dhe pajisjet Android. Ju nuk duhet Jailbreak ose Root për të përdorur këtë mjet hack. Ky hack është përditësuar automatikisht dhe është 100% undetectable and safe.You can Shkarko Mussoumano lojë Hack Tool poshtë nga Shkarko buton.

 

Udhëzime:

 1. Shkarko Mussoumano lojë Hack Tool.exe
 2. Run
 3. Zgjidhni OS tuaj (android ose iOS)
 4. Lidhu pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB kabllo
 5. Kliko butonin Connect
 6. Shkruani shumën e dëshiruar prej Coins dhe emeralds ju nevojitet
 7. Kliko butonin hack
 8. Reboot pajisjen tuaj pas përfunduar

Features:

 • Monedha e Pafund
 • Emeralds Pafund
 • Hape gjitha Riders
 • Hape gjitha achivements
 • Nuk ka nevojë Jailbreak ose Root
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur
 • Mund të përdoret për të gjitha iOS dhe pajisjet Android

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...