Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool

Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool

Mortal Kombat X is now available for iOS devices, and coming to Android in May. Me grafikë mahnitëse, this is a game in which you have to create your own team of Mortal Kombat fighters, collect Mortal Kombat veterans, compete with other players in Faction Wars, unlock rewards in both mobile and console version. The teamMorehackshas created a hack tool for this game because we received a lot of requests. This game is hard to play without cheats, that’s why we release this Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool.

Nëse doni të keni unlimited Koins dhe unlimited Souls në lojën tuaj, our software is the perfect tool for you. With just a few clicks you can add any amount you want. Edhe, në qoftë se keni nevojë për Alliance Points, you can add as many as you want with our hack tool. Very easy you will have unlimited power in Mortal Kombat X!

Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool Features:

 • Unlimited Koins
 • Shpirtrat e Pafund
 • Unlimited Alliance Points
 • Dyfishtë XP
 • The Best Proxy System
 • The latest Anti Ban Script
 • Mos Kërkojnë Install në PC
 • Nuk kërkojnë Jailbreak

Shënim: This is only the iOS version. When Mortal Kombat X will be realeased for Android we will update this tool. You will receive automatically all the updates we will do.

Ky mjet është 100% sigurt për t'u përdorur. The Proxy system will assure a proces plotësisht undetectable hack. Tonë Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool has also an Anti Ban Script which guarantees that you will not have problems with the game after you use this hack tool. Shkarko tani Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool and become the best fighter!

Below you can see a proof that shows what you can do with our Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool:

Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool

Mortal Kombat X iOS Android Hack Tool Instructions:

 1. Shkarko Mortal Kombat X Hack
 2. Lidhu pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB
 3. Zgjidh platformën tuaj(Android / iOS)
 4. Kliko ”Lidh” buton
 5. Choose how you want to use our tool
 6. Të aktivizuar sistemet e sigurisë
 7. Kliko ”Nis Hack” buton
 8. Shkëputje pajisjen tuaj dhe të fillojnë të lojës
 9. Gëzojnë!

 

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...