Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Line Luaj Hack Tool Unlimited Gems

 

Line Luaj Hack Tool Unlimited Gems

 

Line Luaj është një lojë për iOS dhe Android pajisjet. Nëse ju kërkoni për një mjet hack për këtë lojë morehacks.net Ekipi ketë lajme të mira për ju. Line Luaj Hack Tool Unlimited Gems është këtu.

Me Line Luaj Hack Tool Unlimited Gems ju mund të shtoni gems të pakufizuar në këtë lojë në vetëm pak minuta me vetëm disa clicks.All ju duhet të bëni është që të shkarkoni dhe të drejtuar hack , Zgjidhni ju platformë( iOS / Android) , lidhë pajisjen tuaj në PC nëpërmjet kabllit usb dhe klikoni lidheni butonin. Pastaj zgjidhni sasinë e dëshiruar të gems që ju duhet dhe klikoni Nis Hack button.Wait të kompletohet pastaj shkëputje dhe reboot pajisjen tuaj. Now run Line Play and enjoy. Ky mjet hack është testuar dhe të punojnë për të gjitha iOS dhe pajisjet Android. Ju nuk duhet Jailbreak ose Root për të përdorur këtë mjet hack. Është përditësuar automatikisht dhe mund të jetë Shkarko poshtë nga butonin download.

 

Udhëzime:

 1. Shkarko kollë e thatë
 2. Run
 3. Zgjidh platformën tuaj (IOS / Android)
 4. Kliko butonin Connect
 5. Zgjidh Shuma e Gurë Kristali ju duhet
 6. Kliko butonin Connect
 7. Reboot pajisjen dhe drejtuar lojë
 8. Gëzojnë

 

Features:

 • Shto Pafund Gurë Kristali
 • Nuk ka nevojë Jailbreak ose Root
 • Automatikisht Përditësuar
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...