Hack Алатки

Ние создаваме хакове за игри,Хитрини Алатки,Обучувач Алатки

Линија колаче Испратена Hack измамник

Линија колаче Испратена Hack измамник

 

 

Line Cookie Run е една од страшни игри лансиран за IOS и Андроид. Ако сте играч на оваа игра ние направивме нешто кул за вас.

Линија колаче Испратена Hack измамник е еден од најдобрите пробие алатка создадена од страна на нашиот тим .Оваа hack алатка може да ви даде неограничен Парички и кристали во само неколку минути со само неколку кликања. Is fast and very easy to usee.All you must to do is to download and run Линија колаче Испратена Hack измамник , изберете ја вашата платформа и да ги поврзете вашите device.You мора да го поврзете Вашиот уред преку USB кабел, потоа кликнете на копчето Поврзи .Select саканиот износ на Пари или кристали ви треба, тогаш кликнете на Start копчето Hack , почекајте неколку минути потоа да го исклучите уредот можете и да ја стартувате game.To биде 100 % невидливи Активирај име на друг и против забраната заштита.Линија колаче Испратена Hack измамник автоматски се ажурираат секој пат кога е потребно Можете да преземете подолу . Нема потреба jailbreak-от или root за да ја користите оваа алатка.

 

Упатство:

 1. Преземи Линија колаче Испратена Hack.exe
 2. Стартувај
 3. Изберете ја вашата платформа ( iOS или Андроид)
 4. Поврзете го Вашиот уред со компјутерот преку USB
 5. Кликнете на копчето Поврзи
 6. Изберете пробие карактеристики(Парички,Кристали или отклучите сите)
 7. Изберете име на друг и Анти-Бан
 8. Кликнете на Start Hack

 

Карактеристики:

 • Додади Неограничен број на монети
 • Додавање на неограничен кристали
 • Отклучите сите
 • Прокси
 • Анти-Бан
 • Автоматски се ажурира
 • Нема потреба jailbreak-от или корен
 • Брз и лесен за користење

 

 

Download-копче-портокалова

 

 

 

Линија колаче Испратена Hack измамник

 

 

website security
Категории: Андроид / iOS Hacks

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

...