Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Lidhja e Engjëjve Hack

Lidhja e Engjëjve Hack

 

 

Këtu kemi ardhur me një të ri mjet hack. Ne e kemi dëgjuar të lojë e famshme Lidhja e Engjëjve. Një lojë shumë të mirë dhe shumë interesante. Sigurisht këtu Medalje ari dhe diamante janë një problem dhe është shumë e vështirë për të mbledhur. Ekipi ynë e krijuar Lidhja e Engjëjve Hack. Me këtë mjet hack është shumë e lehtë për të shtuar diamante dhe Medalje ari është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe ka punuar të përkryer në vetëm disa minuta me vetëm disa klikime ju do të keni burime në llogarinë tuaj . Kjo Tool është 100% undetectable dhe ekipi ynë e bën më të reja çdo herë është e nevojshme.

 

Udhëzime :

 1. Shkarko Lidhja e Engjëjve Hack
 2. Instalo dhe Run
 3. Zgjidh shfletuesin tuaj
 4. Run lojë
 5. Kliko Lidhu
 6. Kliko Features
 7. Zgjidhni Karakteristikat dhe Save
 8. Kliko Start
 9. Have fun

 

Features:

 • Medalje ari Pafund
 • Diamante Pafund
 • VIP

 

 

 

 

download-button-portokalli

 

 

 

 

 

 

 

Lidhja e Engjëjve Hack

 

bot_safe

website security
Kategoritë: Online Games Hack

5 Përgjigjet

 1. polia thotë:
  thanks it’s work
 2. Daniel.. thotë:
  worked for me
 3. Alice. thotë:
  Suksesshëm shtuar 200000 Golds
 4. Bobi thotë:
  This tool added me 99999 Karo
 5. Jane thotë:
  Shtuar 9999999 karo. Faleminderit

Lini një Përgjigju

Ju duhet të jetë i loguar për të postuar një koment.

...