Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Kim Kardashian Hollywood Hack Tool

Kim Kardashian Hollywood Hack Tool

 

Kim Kardashian Hollywood është një lojë për iOS dhe Android pajisjet . This game is awesome , është i ri dhe ka luajtur tashmë nga shumë njerëz. NËSE ju doni të kollë e thatë kjo lojë dhe ju jeni në kërkim për një mjet hack ne kemi lajme të mira për ju. Kim Kardashian Hollywood Hack Tool është here.IS një mjet më të mirë hack krijuar nga morehacks.net ekip dhe të punojnë si një hajmali.

Me Kim Kardashian Hollywood Hack Tool you can add unlimited Cash and unlimited Stars in just few minutes with just few clicks.All you need to do is to download Kim Kardashian Hollywood Hack Tool , drejtuar dhe zgjidhni platformën tuaj( iOS ose Android) . Pastaj lidheni pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB kabllo dhe klikoni butonin Connect. Pas lidheni zgjidhni sasinë e parave të gatshme dhe yjet ju nevojitet dhe klikoni butonin START Hack. Tani të presim që të plotësohet dhe disconnec pajisjen tuaj. Then reboot you device and run the game Kim Kardashian Hollywood is now HACKED! ENJOY . Kim Kardashian Hollywood Hack Tool është testuar dhe mund të përdoret për të gjitha iOS dhe pajisjet Android . Ky mjet hack është 100 % undetectable në qoftë se ju përdorni Proxy dhe mbrojtje Anti-Ban script kur përdorni hack . Është përditësuar automatikisht nga ekipi ynë çdo herë është nedeed . Ju nuk ka Jailbreak nevojë ose Root në pajisjen tuaj që të përdorni këtë mashtrojnë. Kim Kardashian Hollywood Hack Tool mund të jetë shkarko nga poshtë nga click download button.

Udhëzime:

 1. Shkarko gënjej
 2. Run
 3. Lidhu pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB kabllo
 4. Zgjidh platformën tuaj (iOS apo android)
 5. Kliko butonin Connect
 6. Zgjidh Shuma e Cash dhe Stars
 7. Zgjidhni prokurë dhe Anti-Ban
 8. Kliko butonin Nis Hack
 9. Pas shkëputje kompletuar dhe pajisje reboot
 10. Run të lojës dhe të gëzojnë

 

Features:

 • Shto Cash Pafund
 • Shto Pafund Stars
 • Prokurë , Anti-Ban
 • Nuk ka nevojë Jailbreak ose Root
 • Përditësuar automatikisht
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur
 • Mund të përdoret për të gjitha iOS dhe pajisjet Android

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...