Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

GTA V PC / Mac Shkarko

GTA V PC / Mac Shkarko

A nuk e kanë një PS apo një Xbox? . Nuk ka problem. Ekipi ynë ka ndryshuar disa sende nga ps3 dhe arriti të GTA V për PC apo Mac. Pra, kemi krijuar një installer që do të shkarkoni GTA PC v ose Mac tuaj. Pas shkarkimit butonin instaluar do të shfaqet për GTA V. Instaloni lojë në PC tuaj ose Mac dhe pastaj thjesht të hapur atë. Install GTA V PC / Mac Download do të bëjë gjithçka për ju. Tani ju mund të luajë GTA V në Mac apo PC pa pritur për lirimin e të cilit probabl do të jetë me kalimin e kohës. Have Fun Udhëzim: 1.Shkarko GTA V PC & Mac Shkarko 2.Hapur GTA V shkarko 3.Kliko Shkarko 4.Wait për programin për të shkarkuar files 5.After shkarko është setup drejtuar Complette 6.Install 7.Wait të install.wait për 30 minuta 8.Start lojë dhe të gëzojnë

 

 

 

download-button-portokalli

 

 

 

 

 

Kërkesat minimale:

Intel:
 • Bërthamë 2 Duo E4600 2.1GHz
 • GeForce GT 340
 • 1 GB RAM
 • Windows XP ose 7 ose Windows 8
 • DirectX 10.0
 • 32 GB Hard drive
AMD:
 • Athlon 64 X2 Dual Core 5400+
 • Radeon HD 3800 seri
 • 2 GB RAM
 • Windows XP ose 7 ose Windows 8
 • DirectX 10.0
 • 32 GB Hard drive

Screenshot: GTA V PC / Mac Shkarko

 

GTA V PC / Mac Shkarko

 

GTA V PC & Mac Shkarko

 

website security
Kategoritë: Të tjerët

6 Përgjigjet

 1. Reuelit thotë:
  Shkarkuar dhe instaluar në Mac tim
 2. d sinqertë. thotë:
  Wooork.TOday i luajtur GTA V në pc.thankssss tim
 3. Jessica thotë:
  Po kjo punë
 4. Frances thotë:
  Thanks very much
 5. Hap me levë thotë:
  F *** k kjo është puna
 6. Andrei thotë:
  Puna për me.thx

Lini një Përgjigju

Ju duhet të jetë i loguar për të postuar një koment.

...