Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Gleeden Kredite adder – New Generator!

Gleeden Kredite adder

Gleeden është një vend jashtëmartesore takim, me regjistrimin anonime dhe të sigurtë. Kjo është një nga më të popullarizuar faqen ndërkombëtar takim për gratë e martuara dhe burrat në kërkim për marrëdhënie jashtë martesës së tyre. Kjo faqe u nis në 2009 dhe që atëherë ajo e regjistruar gjatë 2.5 milion përdorues. Gleeden është në dispozicion në gjuhën angleze, Frëngjisht, Italian, Gjermanisht dhe spanjisht. Kjo është një mundësi shumë e mirë për të gjetur dikë për të pasur pak argëtim jashtëmartesore.

Gleeden Kredite adder është një software të nevojshme nga shumë njerëz! Gjithkush dëshiron për të bërë përshtypje me dhurata për të josh anëtarët e tjerë, por dhurata kushton kredi. Tani, me këtë Gleeden Kredite Generator ju mund të add packs of credits any Gleeden account. Të gjitha që ju duhet është Aplikimi celular dhe një PC. Morehacks team presents you how to obtain Gleeden Credits:

Gleeden Kredite Udhëzime adder

 1. Shkarko Gleeden Kredite adder
 2. Lidhu pajisjen tuaj në PC
 3. Zgjidh OS tuaj (Android / iOS)
 4. Kliko në butonin Connect dhe prisni disa momente
 5. Zgjidhni atë paketë doni
 6. Të aktivizuar sistemet e sigurisë (Proxy dhe Anti Ban)
 7. Kliko në butonin Start Hack
 8. Mos e mbyllni programin, derisa procesi hack është i plotë

Me këtë softuer të thjeshtë ju mund të josh çdo përdorues që ju dëshironi. Ju mund të blejnë dhuratat më të shtrenjta dhe ju do të jetë si një VIP. Ju mund të zgjidhni nga 3 Llojet e pako: Pako 50 Kredite; Pako 100 Kredite; Pako 300 Kredite. Për shkaqe sigurie ka një kufi përditshme:

 • Pako 50 Kredite – 6 herë / ditë
 • Pako 100 Kredite – 3 herë / ditë
 • Pako 300 Kredite – 1 Koha / ditë

Është shumë e rëndësishme që të respektojnë këto kufij. Nëse ju nuk e bëni, ju rrezik që të ndalohet. Në qoftë se ju ndiqni këshillat tona ne garantojmë se ju nuk do të keni ndonjë problem. Ky program nuk është i mbrojtur nga një sondazh! Ne e dimë që ju jeni të lodhur të paguajnë para në hacks rreme. Shkarko tani kjo Gleeden Kredite adder and have fun in Gleeden network!

mjet hack gleeden

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...