Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Perandoria Z Hack Tool

Perandoria Z Hack Tool

Perandoria Z is a game for iOS dhe Android pajisjet. Nëse jeni në kërkim për një mjet hack për Empire Z ne kemi lajme të mira për you.Empire Z Hack Tool është këtu dhe ju mund të shkarkoni atë formë butonin më poshtë.

Me Perandoria Z Hack Tool ju mund të shtoni Gold pakufizuar dhe monedha të pakufizuar në vetëm pak minuta me vetëm disa klikime. Është testuar dhe mund të përdoret për të gjitha iOS dhe pajisjet Android. All you need to do is to download and run the kollë e thatë , Zgjidh platformën tuaj ( iOS , Android ) and connect your device to PC via USB cable.Then click Connect button and select desired amount of Flori dhe Monedha ju duhet. Pastaj vetëm klikoni butonin Nis Hack dhe të presim të përfundojë. Pasi është përfunduar shkëputje pajisjen tuaj dhe reboot. Jo të drejtuar lojë dhe enjoy.This mjet hack përdorni proxy dhe Anti-Ban. Ju nuk ka Jailbreak nevojë ose Root të përdorin atë.

 

Udhëzime:

 1. Shkarko
 2. Run
 3. Lidhu ju pajisjes me PC nëpërmjet USB kabllo
 4. Zgjidh platformën tuaj ( iOS / Android)
 5. Kliko butonin Connect
 6. Zgjidh karakteristika Hack
 7. Kliko Start Hack
 8. Pas përfunduar pajisje reboot

 

Features:

 • Shto monedha Pafund
 • Shto Gold Pafund
 • Nuk ka nevojë Jailbreak ose Root
 • Përdorimi Proxy
 • Anti-Ban
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...