Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Take a look at the new Dragonica Mobile Hack Tool

Dragonica Mobile Hack Tool

Dragonica Mobile Hack Tool – Features

 • Gold Unlimited
 • Diamante Pafund
 • Mik Pikët pakufizuar
 • Pikat pakufizuar të veprimit
 • Pafund AP
 • Unlimited Mana
 • Shëndeti Unlimited
 • Dyfishtë XP
 • Dëm të dyfishtë
 • Siguri e garantuar nga sistemi Proxy
 • Mund të përdoret në Android, iOS, PC dhe Mac OS X
 • Nuk kërkon root / Jailbreak

Morehacks released a new softwares designed and created for hacking the game Dragonica. Me një ndërfaqe miqësore dhe një 128 encryption bit, kjo Dragonica Mobile Hack Tool është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe 100% i sigurt. Ne garantojmë se ju nuk do të ketë probleme me të lojës, pas përdorimit të këtij mjeti hack. Para se të fillojmë këtë shqyrtim, we have tested this software on many Android/iOS devices, dhe ai ka punuar të përkryer. Edhe, Dragonica Mobile Hack Tool can be used on PC and Mac OS X if for any reasons you can’t use it directly on your mobile device.

Dragonica Mobile Hack Tool

The success of the Dragonica PC has made the producers, Teebik inc., to bring the action from this awesome game to the mobile devices. Dragonica is free to download and play. Megjithatë, disa sende lojë gjithashtu mund të blihen për para të vërteta. If you don’t want to use this feature you can disable it or you can use this Dragonica Mobile Hack Tool. Duke përdorur këtë softuer do të jetë të jetë ashtu si ju jeni të shpenzimeve ton e para në ari shtesë dhe diamante.

Në mënyrë që të jetë në gjendje të përdorin këtë mjet hack ju duhet të keni një pajisje Android / iOS me lojë Dragonica instaluar. Nëse ju doni të përdorni PC&Mac OS X version, ndiqni udhëzimet e dhëna më poshtë.

Dragonica Mobile Hack Tool – PC & Udhëzime Version Mac OS X

 1. Shkarko Mobile Hack Dragonica
 2. Lidheni pajisjen tuaj me PC / Mac dhe zgjidhni llojin e lidhjes (USB, Bluetooth, Wi-Fi)
 3. Zgjidhni OS e pajisjes tuaj (Android / iOS)
 4. Zgjidhni cheats që ju doni të përdorni
 5. Të aktivizuar sistemet e sigurisë – Proxy dhe Anti Ban
 6. Kliko në ”Kollë e thatë” buton
 7. Pas plotesimit te procesit thatë, shkëputeni pajisjen dhe të fillojnë të lojës

 

 

 

download-button-portokalli

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...