Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Dragon Qyteti Hack Tool

Dragon Qyteti Hack Tool

Dragon city is one of the most played games on Facebook. Në këtë lojë ju duhet për të krijuar vet dragon tuaj dhe të bëjë atë të rritet. Loja ka një histori shumë interesante dhe grafika e thi është e mirë dhe e lojë të ketë kaq shumë lojtarë. Në faqet shqyrtime kjo lojë është votuar nga shumë 5 Yjet. Loja është shumë e vështirë, kështu kemi krijuar një kollë e thatë për të

Mjet i ri Hack relased nga team.Dreagon mjet tonë hack Qyteti SI a shumë easty për të përdorur hack dhe punës great.This hack mjet është testuar nga ekipi ynë çdo 2 javë dhe është përditësuar .Kjo është 100 % undetectable dhe me këtë hack ju cand shtoni gems unlmited , dhe ari. Have Fun

 

 

 

 

 

download-button-portokalli

 

 

 

 

bot_safe
website security
Kategoritë: Facebook Games Hack

4 Përgjigjet

  1. has cah alas thotë:
    999999999gold 99999999food 99999999gems
  2. juan thotë:
    gracias amigos
  3. iyus yusuf thotë:
    99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999gem

Lini një Përgjigju

Ju duhet të jetë i loguar për të postuar një koment.

...