Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Boom Beach Hack Tool

Boom Beach Hack Tool

Bum Beach është një lojë e bukur për iOS dhe Android relased nga Supercell.The lojë është luajtur nga shumë njerëz dhe është një lojë shumë interesante Nëse ju nevojitet karo për këtë lojë e kemi krijuar një mjet hack për ju.

Boom Beach Hack Tool është awesome ,është e lehtë për t'u përdorur dhe ju mund të shtoni Dimonds pakufizuar , Monedha ose Wood në vetëm disa sekonda me pak clicks.The hack mund të përdoret për të gjitha iOS dhe Android pajisje dhe NUK nevojë Jailbreak ose Root.Ne krijuar këtë hack 100 % undetectable dhe .You sigurt të ketë mundësi për të aktivizuar mbrojtjen anti-ban dhe përdorimit proxy.We Përditëso kjo hack automatikisht çdo herë është nevojë Ju mund të Shkarko mjet hack më poshtë dhe shihni udhëzimet për të përdorur.

Udhëzime:

 1. Shkarko Boom Beach Tool.exe
 2. Run
 3. Zgjidh platformën tuaj(iOS dhe Android)
 4. Lidhu pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB
 5. Kliko Zbuluar Device Button
 6. Zgjidh karakteristika Hack
 7. Kliko Patch lojë!

Features:

 • Shto Diamonds Pafund
 • Shto monedha Pafund
 • Shto Pafund Wood
 • Anti-ban Plugin Mbrojtja
 • Përdorimi Proxy

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

Lini një Përgjigju

Ju duhet të jetë i loguar për të postuar një koment.

...