Hack Алатки

Ние создаваме хакове за игри,Хитрини Алатки,Обучувач Алатки

Бум плажа Hack алатката

Бум плажа Hack алатката

Бум плажа е убаво игра за IOS и Андроид relased од Supercell.The Играта се игра од страна на многу луѓе и е многу интересна игра Ако ви треба дијаманти за оваа игра ние направивме пробие алатка за вас.

Бум плажа Hack алатката е одличен ,е лесна за употреба и можете да додадете неограничен Dimonds , Монетите или дрво за само неколку секунди со неколку clicks.The пробие може да се користи за сите iOS и Android уредите и Не треба да jailbreak-от или корен.Ние создаваме Овој хак 100 % undetectable и безбедно Можете да имаат опција за да ја активирате против забраната заштита и користење proxy.We ажурира оваа пробие автоматски секогаш кога е потребно Можете да ги преземање на hack алатка подолу и види инструкции да го користите.

Упатство:

  1. Преземи Boom Beach Tool.exe
  2. Стартувај
  3. Изберете ја вашата платформа(IOS и Андроид)
  4. Поврзете го Вашиот уред со компјутерот преку USB
  5. Кликнете Откривање уред Батон
  6. Изберете пробие карактеристики
  7. Кликнете лепенка игра!

Карактеристики:

  • Додавање на неограничен Дијамантите
  • Додади Неограничен број на монети
  • Додавање на неограничен Вуд
  • Анти-забрана за заштита на приклучокот
  • Користи прокси

 

 

Download-копче-портокалова

 

website security
Категории: Андроид / iOS Hacks

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

...