Hack Tools

Ne krijimin Hacks për Lojrat,Cheats Tools,Trajner Tools

Mosha e Wind 3 Hack Tool

Mosha e Wind 3 Hack Tool

Mosha e Wind 3 është një lojë për iOS dhe Android pajisjet. NËSE ju doni një mjet hack për këtë lojë ne kemi lajme të mira për ju.Mosha e Wind 3 Hack Tool është këtu.

Me Mosha e Wind 3 Hack Tool ju mund të shtoni pakufizuar Gold dhe Trofetë në vetëm disa sekonda me vetëm disa klikime. Të gjithë ju duhet të bëni është që të shkarkoni Mosha e Wind 3 Hack Tool . Tani të drejtuar kollë e thatë , zgjidhni PLATFROM tuaj( iOS / Android) dhe lidheni pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB kabllo. Pastaj klikoni butonin lidheni dhe të fillojnë duke përdorur hack. Zgjidh sasinë e dëshiruar të Gold dhe Trofetë që ju nevojitet dhe klikoni Patch lojë! buton. Prisni për të bërë dhe shkëputeni pajisjen tuaj dhe reboot. Hapni të lojës dhe të gëzojnë. Tani Mosha e Wind 3 është e HACKED. This hack tool has been tested and can be used for all iOS and Android platforms. Nuk ka nevojë për jailbreak apo rrënjë për të përdorur këtë hack. IS përditësuar automatikisht dhe mund të jetë shkarko nga poshtë.

 

Udhëzime:

 1. Shkarko ths kollë e thatë
 2. Run
 3. Zgjidh platformën tuaj ( iOS / Android)
 4. Lidhu pajisjen tuaj me PC nëpërmjet USB
 5. Kliko butonin Connect
 6. Zgjidh sasinë e dëshiruar të Gold dhe trofe
 7. Kliko Patch lojë! buton
 8. Disconnect dhe Reboot pajisje

 

Features:

 • Shto Gold pakufizuar
 • Shto Trofetë pakufizuar
 • Nuk ka nevojë Jailbreak ose Root
 • Të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur
 • Përditësuar automatikisht

 

 

 

download-button-portokalli

 

website security
Kategoritë: Android / iOS Hacks

...